Graphic Designer
Miejsce pracy:
Praca zdalna
Obszar:
IT
Doświadczenie:
nie jest wymagane
Forma zatrudnienia:
zlecenie, umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-04-27
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
SKILL & CHILL
Główne zadania
  • Udział w kreowaniu wizerunku marki SKILL AND CHILL i innych marek, które są tworzone przez SKILL AND CHILL,
  • Przygotowywanie grafik do prezentacji, materiałów reklamowych (projekty CI), kampani marketingowych, portali społecznościowych,
  • Tworzenie treści video zgodnych z potrzebami firmy - materiały promocyjne, informacyjne czy instruktażowe,
  • Nagrywanie i montaż filmików, wytwarzanie animacji,
  • Praca z wykorzystaniem AI,
  • Udział w spotkaniach koncepcyjnych.
Oferujemy
  • Pracę w formie zdalnej = brak dress code’u,
  • Stabilne zatrudnienie - możliwość wyboru typu umowy,
  • Długoterminowe i interesujące projekty,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wyzwania, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Zajęcia z języka angielskiego,
  • Spotkania integracyjne i wiele dobrej zabawy!
Warunki zatrudnienia
  • Bardziej niż doświadczenie cenimy pasję i zaangażowanie,
  • Umiejętność rysowania,
  • Znajomość programów niezbędnych do wytwarzania grafik - nie zależy nam na konkretnych programach (uważamy, że najlepiej wiesz, z jakich programów korzystać, aby dostarczyć nam oczekiwany efekt),
  • Znajomość narzędzi AI do wytwarzania grafik, filmików,
  • Wiedza z zakresu tworzenia animacji, montażu filmików,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Znajomość Leonardo.ai, CSS i HTML będzie dodatkowym atutem.
Poszukujemy osób

Masz w sobie factor skill & chill

Wyślij nam swoje portfolio na rekrutacja@skillandchill.com

(Do wysyłanego CV należy dodać dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKILL AND CHILL SP. Z O. O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”)

#newjob #newskill #skill&chill #wearehiring #IT #codeisfun #joinus #futuretechnology #dreamteam

Lista pracodawców