Planista produkcji
Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Logistyka produkcji
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, zlecenie
Oferta ważna do:
2024-04-30
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

Firma Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, to międzynarodowa spółka będąca czołowym producentem prądnic i systemów napędowych dla przemysłu.

Główne zadania
  • Aktualizacja danych w systemie ERP (JDE).
  • Analiza zamówień systemowych z uwzględnieniem parametrów, prognoz klientów i tendencji zużycia.
  • Zgłaszanie różnic dostawcy.
  • Zarządzanie arkuszem danych produktu w JDE.
  • Codzienna wymiana informacji z klientami i przekazywanie informacji zwrotnych od strony NIAP.
  • Generowanie dokumentów produkcyjnych.
  • Sprawdzanie dostępności materiałów na magazynie.
  • Tworzenie i generowanie arkuszy dla próbek produktów.
  • Kodyfikowanie nowych produktów w Oracle w celu ich zakupu.
  • Uczestnictwo w TOP 5 i przestrzeganie ustalonych wskaźników.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju i zwiększenia doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym;
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;
  • finansowanie kwartalnych biletów PKP dla osób spoza Poznania;
  • dodatkowe świadczenia finansowe, w tym: bonus comiesięczny KPI, premia stażowa roczna oraz świadczenie socjalne wypłacane raz w roku z puli ZFŚS spółki;
  • dodatkowe benefity pozapłacowe, w tym: prywatna opieka medyczna Medicover, w całości finansowana przez pracodawcę, karty Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU spółki.
Poszukujemy osób
  • Z wykształceniem minimum 3 letnim na kierunku studiów logistyka lub handel.
  • Z doświadczeniem w obsłudze systemu ERP.
  • Biegle obsługujących pakiet MS Office.
  • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie B1/B2 (język francuski będzie dodatkowym atutem).
Lista pracodawców